Hizmetlerimiz

Hayatoğlu Nakliyat Taşımacılık sektörün’de uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensipleri sayesinde siz değerli müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz birinci temel önceliğimizdir.

 

Evden eve nakliyat yaptıracağınız zaman ne gibi konulara dikkat etmeniz hangi firmalarla çalışmanız konusunda sitemizde bulunan makaleleri okuduğunuzda göreceksiniz.

Değerli müşterilerimiz hangi tip nakliyat düşünüyorsanız mutlaka site içerisinde bu konu ile yazılmış yazıları okuyunuz.

Sizlere akılda kalıcı bilgi verecektir. Eğer başka öğrenmek istediğiniz bir konu varsa bizimle iletişime geçip elemanlarımızdan gerekli bilgileri edinin.

Hayatoğlu Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve şehirlerarası lojistik işlemlerinde faydanıza sunduğu 5 tane 6 tekerli ve 8 tane 10 tekerli lojistik kamyonu, lokal amaç için asansörlü ev taşımacılığı faaliyetlerinde opere ettiği üç ayrı ev eşyası nakil asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 1600 metrekare iç kısmı olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakledilecek her farklı yük ve eşya sınıfına uygun olacak biçimde derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda şirketimizin, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların eşya taşıma istemlerine ayrıntılı cevap verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel sınıfında deneyim sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

Şimdi Arayın