Teşvikiye Nakliyat – Fiyatları Ucuz Nakliye

4 Nis by admin

Teşvikiye Nakliyat – Fiyatları Ucuz Nakliye

“Ucuz Olsun Demeyin Kaliteli Ucuz Olsun Diyin”

Teşvikiye nakliyat olarak uzun süredir bu semte nakliye ve nakliyat görevini üslenmekteyiz, bu gibi taşımalar yapan çok sakat nakliyat firmaları var ve bunlardan bir kaçı bu semte şirketleri olmayıp ve ilanları tam kafada göstermektedir, ve biz bunları kınıyoruz burdan sayın site sakinlerine sesleniyorum sizlere yüksek fiyat sunarak sizlerin fazla para almakta zorluyorlar. Teşvikiye çok nezih bir yer olduğundan dolayı insanlarımıza bur,da hizmet vermekten gurur duyuyoruz, sizleri şirketimize davet ediyoruz.

Teşvikiye Nakliyat Neden Biz ?

Çünkü yıllardır bu sektörde çalışmaktayız bizler en kaliteli işi sizlere göstermeye çalışıyoruz ve müşterilerimizin armut ve octovan gibi sahte ve nakliyat sitelerine yönelmesine izin vermiyoruz. Bu gibi siteler komisyon ve işini bilmeyen nakliyecilere sizlerin eşyasını emanet ediyor ve bazı durumlarda sizler,de madur oluyorsunuz.

Keşif Ekibimiz, evinize gelerek, eşyalar için uygun kapalı kasa aracın seçimini gerçekleştirirler. Eşyalarınız için, uygun aracın tespiti, taşıma esnasında araç sıkıntısı çekilmemesi için yapılır. Eşyaların paketlenmesi, poşetle sarılması veya özel ambalajlarla ambalajlanması, bu konuda uzman olan elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Keşif ekibimiz, evden eve  işlemini de gerçekleştirmektedir. Paket ve eleman konusunda gerekli tedbirleri alan keşif ekibimiz, asansörün kurulacağı yeri de tespit ederler. Uygun pencere ve uygun balkonlar tespit edilir. Asansör için en uygun pencere ve balkon tercih edilir. Böylece, pratik ve etkili taşıma hizmeti gerçekleşir.

Teşvikiye Nakliyat Fiyatları

Fiyatlarımız Liste olarak aşağıda belirtilecektir bu fiyatlar kafaya göre değildir ve hepsini şirketin malzeme konusunda hesap yapılarak fiyatlarımız bundan ibaret .

Hayatoğlu evden eve nakliyat beklentilerinizi karşılayabilecek güce ve kapasiteye sahiptir. Bu gücü çağın yeniliklerine ayak uydurarak elinde tutan firma olarak gücünü donanımlı araç filosundan ve her türlü tecrübeye sahip işinde uzmanlaşmış kadrosundan alarak sizler için yapmış olduğu hizmete yansıtarak yeni ofis ve iş yerlerinizi taşımakta ve yenilemekte en büyük yardımcınızdır.


Size Özel Taşımacılık Değerli Eşyalarınızı (Antika, Piyano, Askılı tekstil, Özel kurulum ve demontaj gerektiren makineler v.s.) özenle taşıyoruz ve değerine uygun Sigorta yapıyoruz. Taşınma aşamalarına sizinle karar veriyoruz.


Nakliye ve Taşıma

  • İstanbul İl Sınırı İçinde Fiyatlanmıştır

Fiyatlarımız,da KDV Dahildir.

  1.  1500 TL.  – Bir Oda Bir Salon Eşya Taşıma Ücreti ( Bunun İçinde Toplama Bize Aittir)
  2. 2100 TL.   – İki Artı Bir Yani Salon Eşya Taşıma Ücreti
  3. 2700 TL.   – Üç Oda Bir Salon Eşya Taşıma Ücreti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Arayın